Akcesoria sieciowe


Wybierz jeden z produktów w kategorii Akcesoria sieciowe.
Sprawdź też:
Drukarki i skanery
Komputery stacjonarne
Napędy optyczne i nośniki
Serwery i akcesoria
Urządzenia wskazujące
spinner

Sortowanie: TrafnośćCena: RosnącoMalejąco

 
 

ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt

Ekranowany wtyk RJ45 kat.6, 8P8C, uniwersalny – przeznaczony do montażu na drut jak i na linkę.- Wtyk RJ45 kat.6 ekranowany- Uniwersalny 8P8C- Opakowanie 100szt

93.99
Kup teraz
 
 

ASSMANN Wtyk RJ45 kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt

Wtyk RJ45 kat.5e, uniwersalny 8P8C, opak. 100szt.

28.99
Kup teraz
 
 

ASSMANN Wtyk RJ45 kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt

Nieekranowany wtyk RJ45 kat.6, 8P8C, uniwersalny – przeznaczony do montażu zarówno na drut jak i na linkę.- Wtyk RJ45 kat.6 nieekranowany- Uniwersalny 8P8C- Opakowanie 100szt

55.99
Kup teraz
 
 

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m

16.99
Kup teraz
 
 

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3m

19.99
Kup teraz
 
 

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power) D-Link

113.00 PLN
Kup teraz
 
 

Edimax GP-101IT IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Injector

Edimax GP-101IT IEEE 802.3at Gigabit PoE+ Injector

177.00 PLN
Kup teraz
 
 

Gembird Patch cord kat.5e osłonka zalewana 0.5M szary

Patch cord szary 0,5m kategoria 5e

2.99
Kup teraz
 
 

Gembird Patch cord kat.5e osłonka zalewana 0.5M zielony

Patch cord zielony 0,5m kategoria 5e

2.99
Kup teraz
 
 

Gembird Patch cord kat.5e osłonka zalewana 0.5M żółty

Patch cord żółty 0,5m kategoria 5e

1.99
Kup teraz
 
 

Gembird Patch cord kat.5e osłonka zalewana 10M szary

Patch cord szary 10m kategoria 5e

10.99
Kup teraz
 
 

Gembird Patch cord kat.5e osłonka zalewana 1M czarny

Patch cord czarny 1m kategoria 5e

3.99
Kup teraz