Wzmacniacze sygnału Wi Fi


Wybierz jeden z produktów w kategorii Wzmacniacze sygnału Wi Fi.
Sprawdź też:
Akcesoria Laptop PC
Części do laptopów
Głośniki
Mikrofony i słuchawki
Serwery i akcesoria
spinner

Sortowanie: TrafnośćCena: RosnącoMalejąco

 
 

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

D-Link DEM-211 SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C

47.00 PLN
Kup teraz
 
 

D-Link DEM-330R/DD WDM SFP Transceiver with 1 1000Base-BX-U port

D-Link DEM-330R/DD WDM SFP Transceiver with 1 1000Base-BX-U port

96.00 PLN
Kup teraz
 
 

MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m

MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m

84.00 PLN
Kup teraz
 
 

MikroTik 10G RJ45 SFP+ copper module S+RJ10 200 m

MikroTik 10G RJ45 SFP+ copper module S+RJ10 200 m

312.00 PLN
Kup teraz
 
 

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m

110.00 PLN
Kup teraz
 
 

Ubiquiti UDC-1 Unifi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gb 1m

Ubiquiti UDC-1 Unifi Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gb 1m

95.00 PLN
Kup teraz